Sojusz Wierność - Universum Andromeda

Cechuje nas pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu wczoraj bracie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-09-20 17:37:33

HEHE

Gość

barany

co kór... kasujecie posty ;/

dupy was swędzą ???

 

#2 2009-09-20 18:18:24

zobaczysz w rw

Gość

Re: barany

troche wam sie popierdolilo w glowach chyba

 

#3 2009-09-20 21:06:27

Iron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: barany

panowie goście proszę o zachowanie jakiejś ogłady i choć odrobinę dobrego wychowania bo, z 5 letnimi wulgarnymi gówniarzami rozmawiać nie będziemy.

PS.
Panie gościu z "HEHE" a Kór... pisze się przez "u" proponuje zajrzeć do słownika słów wulgarnych.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiesz android ale mi przede wszystkim chodziło o to by byli mniej wulgarni a ty mi nie pomagasz w tym.
Rozumiem ze jesteś trochę zdenerwowany ale swoje oburzenie można okazać w bardziej elegancki sposób.
Trochę kultury moi mili.

Ostatnio edytowany przez Iron (2009-09-20 21:31:14)

Offline

 

#4 2009-09-20 23:16:47

uuuuuuuuuuuu

Gość

Re: barany

Iron napisał:

panowie goście proszę o zachowanie jakiejś ogłady i choć odrobinę dobrego wychowania bo, z 5 letnimi wulgarnymi gówniarzami rozmawiać nie będziemy.

PS.
Panie gościu z "HEHE" a Kór... pisze się przez "u" proponuje zajrzeć do słownika słów wulgarnych.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiesz android ale mi przede wszystkim chodziło o to by byli mniej wulgarni a ty mi nie pomagasz w tym.
Rozumiem ze jesteś trochę zdenerwowany ale swoje oburzenie można okazać w bardziej elegancki sposób.
Trochę kultury moi mili.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0000
a fe! co za sojusz - takie wulgaryzmy!

 
Cechuje nas pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu wczoraj bracie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slawkow.pun.pl www.esc.pun.pl www.kozanostra.pun.pl www.sach.pun.pl www.seekanddestroy.pun.pl